O mnie

Na początku było słowo…

Moment, kiedy nauczyłam się czytać i pisać był chwilą, w której poczułam, że słowa mają moc. Zachwyciłam się słowem i nieograniczonymi możliwościami, jakie daje komunikacja. Ten zachwyt trwa do dziś.

Przez całe moje zawodowe życie pracowałam słowem. Najpierw jako dziennikarka. Byłam reporterką TVP Katowice, TVN 24 i TVP INFO. Praca w mediach szybko uświadomiła mi, że korzystanie z mocy słowa wiąże się z odpowiedzialnością za nie. Słowo potrafi pocieszyć, ale też zranić, w końcu – może odmienić czyjeś życie.

Od początku mojej kariery zawodowej interesowały mnie sprawy istotne z punktu widzenia człowieka. A z tych bezsprzecznie najważniejsze jest zdrowie.

Dlatego to system opieki zdrowotnej i tematy medyczne stały się tym, czemu poświęciłam większość zawodowego życia.

Po latach pracy w telewizji swoje umiejętności i doświadczenie zaczęłam wykorzystywać w salach szkoleniowych i w pracy na rzecz podmiotów związanych z ochroną zdrowia.

Przez 7 lat pełniłam funkcję rzecznika prasowego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Współpracuję ze szpitalami w zakresie public relations i crisis management, a obecnie jestem także odpowiedzialna za zarządzanie informacją w dobie COVID-19.

Z wykształcenia jestem polonistką, ukończyłam także studia podyplomowe „Public Relations -nowoczesna komunikacja w praktyce” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, „Zarządzanie zasobami ludzkimi” w SGH w Warszawie oraz posiadam certyfikat PR&Reputation Management London School Of Public Relations.

Moją mocną stroną jest myślenie strategiczne, wspomagane przez talenty wykonawcze (wg Clifton StrengthsFinder® Instytutu Gallupa).

Dzięki temu wspólnie z klientami potrafię stworzyć strategię działania, która pozwala w optymalny sposób  osiągnąć założone cele i dotrzeć z komunikatem do odbiorców.

Współpracuję z państwowymi i prywatnymi placówkami ochrony zdrowia, takimi jak szpitale i przychodnie.

Pomagam w budowaniu marek eksperckich osobom związanym z medycyną i wellness (lekarzom, dietetykom, trenerom fitness itp.).

Zarządzam komunikacją w sytuacjach kryzysu wizerunkowego oraz szkolę osoby/zespoły odpowiedzialne za promocję i komunikację w placówkach medycznych.

Identyfikuję problemy związane z komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną, a następnie proponuję skuteczne rozwiązania, które pozytywnie wpływają na wizerunek placówki wśród pacjentów i personelu.

Jeśli twoim problemem jest:

Chcesz:

Zadzwoń i dowiedz się, jak możesz to osiągnąć