Skuteczne media relations

Pracowałam dla największych telewizji informacyjnych w Polsce:TVN24 i TVP Info.

Zdobyłam unikatową wiedzę i kontakty, które pozwalają mi sprawnie poruszać się w świecie mediów. Wiem, jak zainspirować dziennikarzy ważnym dla klienta tematem, napisać informację prasową, która zostanie zauważona, zorganizować niecodzienną konferencję, a przede wszystkim wesprzeć w sytuacji kryzysowej i profesjonalnie przeprowadzić przez najtrudniejszy okres działalności.

Moje informacje prasowe były inspiracją dla setek artykułów prasowych i wielu relacji w głównych wydaniach serwisów informacyjnych. Moi klienci byli zapraszani do takich programów jak Dzień Dobry TVN, Pytanie na Śniadanie itp.

Szkolenia i konferencje

Specjalizuję się w szkoleniach z zakresu relacji z mediami i zarządzania kryzysami wizerunkowymi. Organizuję także warsztaty z komunikacji w ochronie zdrowia we współpracy z doświadczonymi psychologami. Prowadziłam także  zajęcia dla studentów dziennikarstwa i komunikacji społecznej Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu.

Byłam prelegentką podczas 9. Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw (panel pt. “Błąd, skandal, utrata reputacji, czyli zarządzanie kryzysem medialnym”) oraz na ogólnopolskich kongresach medycznych: Health Challenges Congress, Sympozjum Young Woman, Holistic Health&Beauty.

PR Healthcare & crisis management

Branża medyczna rozwija się niezwykle dynamicznie. Realia rynkowe są dziś zupełnie inne niż jeszcze parę lat temu. Konkurencja wyrasta jak grzyby po deszczu, pacjenci zwracają uwagę już nie tylko na poziom leczenia, ale też łatwy kontakt, wygodę i oszczędność czasu. Nie jest też tajemnicą, że coraz więcej placówek korzysta z profesjonalnych usług agencji PR i marketingu.

Specjalizuję się w rozwiązaniach dla placówek medycznych. Współpracuję i edukuję – wyjaśniając krok po kroku, w jaki sposób skutecznie, nawet przy niewielkim budżecie, można zadbać o budowanie świadomości i lojalności wśród klientów/pacjentów oraz wizerunek marki. W dobie silnej konkurencji i wymagających klientów są to działania, które potrafią znacząco wpłynąć na postrzeganie placówki. Umiejętnie prowadzone działania PR-owe są wymiernym wsparciem strategii biznesowej.  

Niewątpliwie w ostatnim czasie największym wyzwaniem, przed jakim stanęły placówki ochrony zdrowia jest pandemia SARS-CoV-2. Od samego początku aktywnie wspieram szpitale w bieżącym prowadzeniu komunikacji, rozwiązywaniu problemów związanych ze zmianami organizacyjnymi oraz w zarządzaniu informacją dot. COVID-19.

Certyfikaty i podziękowania

Z moich usług korzystali m.in.

+48 662 319 035