Blog Day

31 sierpnia – Blog Day – święto blogerów

Blogosfera rośnie w siłę, nic więc dziwnego, że twórcy blogów doczekali się swojego święta. Jego główną ideą jest wzajemne odkrywanie nowych blogów z zupełnie odmiennych obszarów tematycznych, krajów itd. By to osiągnąć każdy z blogerów tego dnia winien polecić 5 nowych blogów. Tym sposobem wędrując po sieci możemy dotrzeć do wielu interesujących treści.

Trzymając się tych założeń postanowiłam podzielić się moimi najchętniej odwiedzanymi blogami:

  1. https://paweltkaczyk.com/

Paweł Tkaczyk- sam o sobie mówi, że zarabia na opowiadaniu historii. Jest niekwestionowanym królem storytellingu. Sprawi, że spojrzysz na swoją firmę czy produkt zupełnie inaczej niż dotychczas.

  1. http://hatalska.com/

Top of the top polskiej blogosfery.  Jeden z najbardziej wpływowych blogów w Polsce. Jeśli zastanawiasz się jakie będą trendy w najbliższej przyszłości  i jak to zmieni Twoją branżę – zajrzyj na blog Natalii Hatalskiej. Ona już wie J

  1. https://czaplicka.eu/wobuzz-monika-czaplicka/

Kopalnia wiedzy na temat social mediów. Od planowania działań w mediach społecznościowych po radzenie sobie z kryzysami. Poza tym dużo darmowych narzędzi, które przydadzą się każdemu administratorowi fanpage’a.

  1. https://kotarbinski.wordpress.com/

Blog o marketingu przy którym dobry humor macie zapewniony. Niech Was nie zwiedzie jednak żartobliwy ton: to naprawdę potężna dawka wiedzy. A Marketingowe Prawa Kotarbińskiego  – samo życie …

  1. https://oscarrak.pl/

Jeśli marzysz o założeniu bloga lub vloga, nagrywaniu podcastów i ogólniej – zaistnieniu w internetowym świecie – Oskar Rak, właśnie dla takich jak Ty stworzył blog, w którym krok po kroku wprowadza w tajniki internetowej twórczości.